Systemy monitoringu | Monitoring IP

Nawet dziecko wie, że widok zainstalowanej kamery zniechęca do nieciekawych zachowań... Średnio ogarnięty włamywacz wie więcej. Potrafi ocenić zarówno profesjonalizm montażu, dobór kamer oraz z grubsza oszacować obszar stref chronionych. Niestety, często nie nabierze się na wieszane tu i tam atrapy kamer, choćby nawet udawały kamery transmitujące sygnał po sieci WiFi.

FachTech od wielu lat wykonuje systemy monitoringu wizyjnego. W wielu przypadkach pełnimy również funkcje administracyjne, polegające na zabezpieczaniu danych i przekazywaniu odpowiednim organom materiału dowodowego.

W zależności od zamówienia realizujemy systemy monitoringu analogowego (CCTV) lub cyfrowego (CCTV IP) zwanego również monitoringiem IP lub sieciowym.

Monitoring to nie tylko powieszenie kamery i przekazanie sygnału do rejestratora. Podstawowymi cechami urządzeń do monitoringu są: bezawaryjność, zdolność do pracy ciągłej bez względu na warunki zewnętrzne oraz jakość rejestrowanego obrazu. Dlatego zawsze namawiamy naszych Klientów do zainwestowania w nowoczesne rozwiązania CCTV IP.

Preferujemy systemy przewodowe. Kładziemy nacisk na wykonywanie zleconych zadań z materiałów o gwarantowanej jakości.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i autorskie rozwiązania w prowadzeniu zakamuflowanych trakcji kablowych, które sprawiają że tylko niewielki procent przewodów połączeniowych jest widoczny dla osób postronnych.

Chętnie integrujemy budowane przez nas zestawy IP sprawiając, że systemy: alarmowy, monitorujący i wideodomofonowy zamieniają się w całość o wspólnej nazwie - elektroniczny system zabezpieczeń.

© 2024 FachTech Robert i Natalia Trzmiel
systemy prezentacyjne i nagłośnieniowe
multiusługi elektryczne i elektroniczne