Zestaw nagłośnieniowy + /opcjonalnie/ pętla indukcyjna

/ wynajem /

Wypożyczamy pętle indukcyjne dla niedosłyszących, o czym dowiedzieliście się Państwo w tym artykule, natomiast śpieszymy poinformować, że istnieje możliwość wynajmu zestawu zawierającego kompletny system nagłośnienia, do którego w razie potrzeby dołączana jest powierzchniowa pętla indukcyjna.

Zestaw nagłośnieniowy konfigurowany jest w zależności od zamówienia. To na tym etapie podejmowane są decyzje, czy aktywne kolumny głośnikowe dostarczane są w łatwej do przemieszczania wersji mobilnej, czy też doposażone w statywy głośnikowe, lepiej zdające egzamin w instalacjach stałych. Również wtedy decydujemy o ewentualnym doposażeniu zestawu w urządzenia peryferyjne /miksery estradowe, preampy, wyspecjalizowane interfejsy umożliwiające wydzielenie strumienia audio z sygnału HDMI, a nawet sceniczne korektory dźwięku/, które w sposób radykalny poszerzają możliwości systemu nagłośnienia.

Kolumny posiadają zasilanie akumulatorowe, zapewniające pracę przez ok. 3,5 godziny. Mogą być, zatem, stosowane przy organizacji imprez plenerowych, na których nie ma możliwości doprowadzenia sieci elektroenergetycznej. (np. msze polowe, ogniska integracyjne, itp...)

Zestaw może być dostarczony z mikrofonami przewodowymi lub/i systemem mikrofonów bezprzewodowych.

Na życzenie zabezpieczamy przebieg Wydarzenia agregatem prądotwórczym.


Wynajem zawsze powiązany jest z obecnością naszego technika, którego zadaniem jest dostawa, rozstawienie i kalibracja zestawu, pełnienie dyżuru w czasie Wydarzenia oraz złożenie i odtransportowanie sprzętu.

 

© 2024 FachTech Robert i Natalia Trzmiel
systemy prezentacyjne i nagłośnieniowe
multiusługi elektryczne i elektroniczne