Pętla indukcyjna 40m²

w praktyce, jaki to obszar działania?

Często Organizator jest w rozterce, gdy dowiaduje się, że FachTech poleca wypożyczenie obwodowej pętli indukcyjnej 40m², gdy On ma zorganizować Wydarzenie na sali o powierzchni /powiedzmy/ 200m².

Oczywiście, jesteśmy w stanie objąć zasięgiem działania całą salę, ale z przyczyn praktycznych i ekonomicznych zawsze polecamy sprawdzone, wielokrotnie tańsze rozwiązania. Rzadko się, bowiem, zdarza by na spotkanie /powiedzmy/ 150 osobowe przybyło więcej niż kilka/kilkanaście osób niedosłyszących, wymagających zastosowania systemu wspomagania i /co chyba najważniejsze/ posiadających odpowiednie urządzenia do odsłuchu sygnału z pętli. Wystarczy wówczas, że zajmą miejsca w odpowiednio oznakowanym sektorze sali i... tyle...

Jaki, w praktyce, można zapewnić obszar działania pętli indukcyjnej 40m²?

Wszystko, rzecz jasna, uzależnione jest od topografii sali. Przybyły na instalację technik decyduje /w porozumieniu z Organizatorem/, czy zasięgiem działania mają być objęte wybrane rzędy lub kolumny krzeseł, a w przypadku zastosowania na sali wielu stołów dyskusyjnych - optymalnego dopasowania kształtu pętli do zastanych warunków.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć poglądowych dla:

- Stoły dyskusyjne lub ławki w stylu "szkolnym"

 

- Rzędy krzeseł

 - Kolumny krzeseł

 W każdej z wersji, zasięgiem działania tymczasowej pętli indukcyjnej 40m²

objętych jest ~50 miejsc siedzących.


Sporadycznie zdarzają się przypadki, gdy zasięgiem uda się objąć nawet 100 miejsc siedzących...

 

© 2024 FachTech Robert i Natalia Trzmiel
systemy prezentacyjne i nagłośnieniowe
multiusługi elektryczne i elektroniczne