Wynajem mobilnej /przenośnej/ pętli indukcyjnej

dla osób słabosłyszących

Wynajem pętli przenośnych /kompaktowych/ jest szczególnym rodzajem wypożyczenia.

W przeciwieństwie do najmu pętli obwodowych /tzw. powierzchniowych/, w którym nierozerwalną częścią usługi jest udział wykwalifikowanego instalatora w procesie montażu i uruchomienia oraz demontażu pętli, a nawet pełnienia dyżuru technicznego podczas trwania event'u, pętle mobilne wynajmowane są Instytucjom/Osobom, które doświadczenia w użytkowaniu pętli praktycznie nie posiadają.

Dokładamy starań, by wynajmowane przez FachTech zestawy pętli kompaktowych były w nienagannym stanie technicznym. Przed każdym wypożyczeniem są sprawdzane i kalibrowane.

Do potencjalnych Użytkowników dostarczane są w profesjonalnych skrzynkach transportowych, starannie wyściełanych gąbkami ochronnymi.

W każdej skrzynce, oprócz gotowego do pracy Zestawu (kompaktowy wzmacniacz pętli indukcyjnej na stand'dzie umożliwiającym posadowienie urządzenia w pozycji pionowej, zasilacz, mikrofon krawatowy) znajduje się instrukcja obsługi urządzenia w języku polskim.

Na życzenie Użytkownika zestaw może być wzbogacony o akcesoria dodatkowe: mikrofon pulpitowy i/lub dedykowaną do modelu pętli monosłuchawkę zapewniającą obsługę osób, które niedosłyszą, ale odpowiednich aparatów słuchowych nie posiadają. Akcesoria te (wraz z podstawowym okablowaniem w postaci przedłużaczy Jack 3,5mm) stanowią wyposażenie kolejnej walizki.


Artykuły powiązane:

- Wynajem obwodowych /powierzchniowych/ pętli indukcyjnych dla osób niedosłyszących

- Zamiana mowy na tekst w czasie rzeczywistym